INFORMACJE - INWEKOS

Przejdź do treści

Menu główne:

WENTYLACJA
KLIMATYZACJA
POMPA CIEPŁA
CHŁODNICTWO
FOTOWOLTAIKA
ODKURZACZE
WENTYLACJA

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie instalacji wentylacyjnych w których wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt obsługiwany przez wykwalifikowanych pracowników. Kompleksowo realizujemy zamówienia, dostarczając na budowe wszystkie niezbędne materiały i urządzenia.

Wykonujemy instalacje: grawitacyjna, hybrydowa, mechaniczna, mechaniczna z odzyskiem ciepła (rekuperacja), Filtrowentylacja, Oddymianie


Rodzaj instalacji dostosowujemy bezpośrednio do potrzeb klienta. W naszej ofercie znajduje sie wielu uznanych producentów a oferte stanowią centrale wentylacyjne, rekuperatory, wentylatory oraz elementy instalacji wentylacji.

Jeżeli zastanawiasz sie nad wentylacją w domu, ale boisz sie kosztów, NAPISZ.

Wyslij nam projekt, my zaproponujemy Ci optymalne rozwiązaniewraz z symulacją kosztów eksploatacji.
KLIMATYZACJA


Zapewnimy Tobie, Twoim pracownikom i klientom odpowiednie warunki komfortu dzięki odpowiedniemu doborowi systemu klimatyzacji dla obiektów takich jak: dom, biuro, sklep, gastronomia, mieszkanie.

Dysponując ogromnym zapleczem dostawców, dobierzemy system klimatyzacji odpowiedni dla Ciebie.

W naszej ofercie znajdują sie klimatyzatory przodujących producentów, takiego typu jak: ścienny, kasetowy, kanałowy, podsufitowy, system VRF, SDV, VRV, agregaty chłodnicze, klimakonwektor, osuszacze powietrza, nawilżacze powietrza

Wykonujemy montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz naprawy klimatyzatorów.POMPY CIEPLNA

INWEKOS oferuje ekologiczne rozwiązania energetycznie  w postaci systemów solarnych oraz  pomp ciepła.
Pompa ciepła wykorzystuje naturalne pokłady energii zgromadzone w różnych miejscach: w powietrzu, w ziemi, w wodzie. Jej zadaniem jest kondensacja tej energii i oddanie jej otoczeniu w postaci ciepła.
Instalujemy pompy cieplne w budynkach z uwzględnieniem naturalnych uwarunkowań i potrzeb Klientów, tak by pompa działa w sposób optymalny tj. maksymalnie efektywny i oszczędny.
Wykonujemy kompleksowe wykonastwo na poziomie każdego dolnego źródła ciepła, tj.: odwierty, studnie głębinowe, wymienniki poziomie, agregaty powietrze-woda

Służymy fachową pomocą i doradztwem w zakresie tego typu rozwiązania energetycznego.


CHŁODNICTWO

Oferujemy kompleksowe wykonanie chłodni dla przemysłu spozywczego i gastronomii.
Opieramy sie tylko na sprawdzonych producentach, kompleksowo obsługując klientów.
Nasi eksperci dobiorą odpowiednie materiały i urządzenia tak, by zapewnic chłodni długą, bezawaryjna prace, w warunkach koniecznych do utrzymania świeżości produktów i towarów.
Posiadamy niezbędne uprawnienia do montażu i konserwacji przemysłowych instalacji chłodniczych.FOTOWOLTAIKA

Darmowy prąd z promieni słonecznych? To proste. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami.
Dobierzemy odpowiedni system, wycenimy go oraz pomożemy w procedurach dotacyjnych.ODKURZACZE CENTRALNE

Odkurzacz centralny to nowoczesne urządzenie, które w znaczący sposób usprawnia funkcjonowanie budynku i ułatwia utrzymanie go w czystości, obniżając koszty eksploatacji. Jest cichy i wygodniejszy niż tradycyjny odkurzacz, a do tego zanieczyszczenia usuwa nie tylko z płaskich powierzchni, lecz również z powietrza.
To rozwiązanie staje się coraz popularniejsze w przedsiębiorstwach, a także w prywatnych domach. Firma Inwekos wychodząc na przeciw potrzebom Klientów, wyspecjalizowała się w projektowaniu i montażu tego typu odkurzaczy. Oferujemy technologie z najwyższej półki zarówno do domów jednorodzinnych, biur, jak i budynków przemysłowych, szeroki wybór akcesoriów, usługi w zakresie konserwacji, przeglądów i serwisu.


Inwekos Przemysław Bandurski
Plac Warszawski 5
41-800 Zabrze

Tel: +48 509 577 046
email: biuro@inwekos.pl

NIP 648-270-38-77, REGON 360365151SZYBKI KONTAKT
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego